Calyx, tekliflere açığım dedi

Calyx, tekliflere açığım dedi

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Space Soldiers’tan ayrılık haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Xantares ve Maj3r’un ayrılık haberlerinin ardından son olarak Buğra “Calyx” Arkın da Twitter hesabından yaptığı açıklama ile tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Oyuncu yaptığı paylaşımda, artık serbest oyuncu statüsüne geçtiğini ve takım tekliflerini beklerken ex-Space Soldiers ile antremanlara devam edeceğini belirtti. Ayrıca oyuncu, FPL yayınları açmaya başlayacağını da yaptığı paylaşımla duyurdu.

Dark Passage ile CS:GO kariyerine giriş yapan Calyx, burada ismini duyurmaya başladıktan sonra tüm dünyada ismini duyuracağı Space Soldiers ile anlaştı. Türkiye’nin tartışmasız en başarılı Counter Strike: Global Offensive takımı olan Space Soldiers ile Calyx hem Türkiye de hem de globalde çok önemli başarılara imza attı. 

Son olarak oyuncular ve yönetimle yaşanan problemlerin ardından yoluna ex-Space Soldiers olarak devam eden takımda yer alan Calyx, Xantares ve Maj3r’un ardından takımdan ayrılan 3. isim oldu. Uluslararası arenada tanınan başarılı oyuncunun bir sonraki durağı herkes için şimdiden merak konusu olmuş durumda. 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum