Cache haritası yenileniyor!

Cache haritası yenileniyor!

CacheFMPONE tarafından baştan yaratılıyor! "de_cache" haritası Eylül ayı sonunda oynanabilir olacak. Ay sonunda erişilebilir olacak olmasına rağmen harita tasarımcısı FMPONE harita üstünde yaptığı bazı değişikliklerin bir önizlemesini yayınladı.


Harita tasarımcısı FMPONE, Cache haritasını nükleer patlama gerçekleştiğinde Çernobil santrali çevresinde olan bir kafe olan Cafe Pripyat'tan ilham alarak yenilediğini yukarıdaki görselle gösteriyor. Pripyat 1986 yılındaki patlamadan önce Ukraynalı gençlerin sıkça gittiği bir şehirdi. Ancak artık güvenli olmadığı kanaat getirildiğinden beri bir hayalet şehir Pripyat.

Cache yaklaşık 4 aydır aktif haritalar arasında değil. Yerine Vertigo eklenen, Rekabetçi oyun haritaları arasına yeni haliyle dönmesine az bir süre kalan Cache, FMPONE'nin ellerinde tekrardan hayat bulacak.

Haritanın yeni hali 29 Eylül'de düzenlenecek ESL One New York etkinliğindeki bir gösteri maçında izleyicilerle buluşacak. Etkinliğe katılanlar ise etkinlik günü yeni Cache'i deneyimleyebilecekler.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum