BLAST Pro Serisi Eylül’de Moskova’da

BLAST Pro Serisi Eylül’de Moskova’da

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

RFRSH Entertainment’ın düzenlediği BLAST Pro Serisi’nin bu seneki 5. ayağı Eylül ayında Moskova’da gerçekleşecek.

BLAST Pro Serisi Moskova, kentin yeni VTB Arena'sında 13-14 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek ve 6 CS: GO takımı 250.000$’lık ödül havuzundan pay almak için mücadele edecek. Etkinliğe katılacak ekipler arasında şu anda Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas ve ENCE bulunuyor. Diğer üç takım ise BLAST Pro Series uluslararası takımları ve lokal elemelerden gelen takımların karşılaşmaları sonucu belli olacak.

Moskova etkinliği için RFRSH Entertainment, ortak yapımcı olarak Winstrike ile anlaştı. Winstrike, hafta sonu boyunca 7.000'e kadar taraftar çekmesi beklenen BLAST Pro Serisi Moskova'yı yönetecek.

BLAST Pro Serisi 2019’da şu ana kadar Sao Paulo, Miami ve Madrid’de düzenlendi. 12-13 Temmuz’da da Los Angeles’de düzenlenecek etkinlik serinin bu seneki dördüncü etkinliği olacak.

Nisan ayında RFRSH Entertainment, seriye bir sezon yapısı entegre etti ve Aralık ayında düzenlenecek 500.000$ ödül havuzuna sahip Global Final öncesi eleme puanları dağıttı.

Winstrike’in prodüksiyondaki rolü göz önünde bulundurulduğunda şu an için şirketin Winstrike Team olarak BLAST Pro Serisi Moskova’ya katılıp katılamayacağı henüz belli değil.


3 yorum
Username
Ismail Tuğrahan Aydın

👍🏻

Username
Barış Can Aydın

iyiymiş

Username
Recep Tahir Günlü

f