BLAST Pro Series'in 5. takımı ENCE oldu

BLAST Pro Series'in 5. takımı ENCE oldu

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Başarılı takımlardan ENCE, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile BLAST Pro Series Madrid etkinliğinde yer alacağını duyurdu. Astralis, Natus Vincere, Cloud9 ve Ninjas in Pyjamas’ın ardından BLAST Pro Series Madrid katılımcıları listesine isimleri eklendi.

BLAST Pro Series Madrid turnuvasında mücadele edecek olan takımlardan dördü belli olmuştu. Astralis, Natus Vincere, Cloud9 ve Ninjas in Pyjamas’ın turnuvada yer alacağı duyurulduktan sonra beşinci ve altıncı takımlar belirsizliğini korumaya devam ediyordu. Beşinci takımın ENCE olacağı duyurusu yapıldıktan sonra listede sadece altıncı takım eksik kaldı. Listeye girecek son takım ise Iberian Finali’nde Movistar Riders ve Giants karşılaşmasını kazanan takım olacak. Movistar Riders, LVP Superliga’yı kazanarak Giants ise elemeler yoluyla yer alma hakkı kazanmıştı. Iberian final karşılaşması, BLAST Pro Series Madrid turnuvasından hemen önce Bo3 formatıyla Madrid Arena’da oynanacak.

ENCE, IEM Katowice’de sergilediği başarılı performanslarla birlikte büyük ve önemli sahnelerde de rekabet edebileceklerini gösterdi ve bu başarısının altına henüz düşmüş değil.

10 ile 11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuva İspanya, Madrid’de yapılacak ve turnuvada 250 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Ayrıca BLAST Pro Series Madrid, yedek haritalar kategorisine alınan Cache yerine aktif haritalar havuzuna alınan Vertigo haritasının kullanıldığı ilk turnuva olacak. Vertigo’nun aktif haritalardan biri olduğu 28 Mart tarihinde duyurulmuştu.  Grup aşaması Bo1 formatıyla, Büyük Final ise Bo3 formatıyla oynanacak.

 

Mr @sergejcsgo has a little message to you guys 😱

When you're done listening, head over to https://t.co/QMgqji7eql to get your tickets for #BLASTProSeries #Madrid 😎#EZ4ENCE #esportsfi pic.twitter.com/jbY1czYgEF

— ENCE (@ENCE) 23 Nisan 2019 

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum