Haberler BLAST Pro Series Miami'nin yeni partnerleri
BLAST Pro Series Miami'nin yeni partnerleri

BLAST Pro Series Miami'nin yeni partnerleri

Elif Evin Elif Evin 11-04-2019

Burger King, GFUEL, Play Top Frag ve Vertagear, BLAST Pro Series Miami turnuvasına partner olarak dahil oldu.

BLAST Pro Series Miami turnuvası, 12 ile 13 Nisan tarihleri arasında Watsco Center’da gerçekleşecek. 250 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuva, Sao Paulo’nun ardından 2019’da düzenlenen ikinci turnuva olacak. Bu önemli turnuvaya yaptıkları partnerlikle öne çıkan isimler de şu şekilde: Burger King, GFUEL, Play Top Frag ve Vertagear. Bu turnuva sürecinde Burger King, BLAST Pro Series Los Angeles bileti için online bir yarışma yapacağını belirtti. RFRSH Entertainment ve BLAST Pro Series’nin Ticari Çözümler ve Strateji Başkanı Leo Matlock bu konu ile ilgili şu cümleleri kurdu:

“Her BLAST Pro Series turnuvasında, kat kat daha büyük ve güçlü hale geliyoruz. Bizimle birlikte çalışan yeni ‘partnerler’ var ve hiç şüphesiz, gelecek etkinliklerde daha da büyümüş olacağız. Aynı zamanda, bu durum, bu tür partnerlik ilişkilerinin her iki taraf için de nasıl ve ne derecede faydalı olduğunu da gösterecek.  Biz, dünya çapında hızla büyüyen bu endüstriye markaları dâhil ediyoruz.”

Yeni katılan partnerlerin dışında, bu listede yer alan diğer markalar ise OMEN by HP, Betway ve Twitch de yer alıyor. En son Betway, Mart ayında 1 yıl süreli partnerlik sözleşmesi ile bu listeye girmişti.  İlerleyen dönemlerde partnerler listesinin daha da uzayacağına eminiz ancak hangi markaların bu listeye gireceğini hep birlikte göreceğiz.

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

3 yorum
Username
Eren Yıldırım

Xd

Username
Arda Agoviç

Lol

Username
Gokhan Cömert

aynnen