BLAST Pro Series Los Angeles sona erdi!

BLAST Pro Series Los Angeles sona erdi!

BLAST Pro Series Los Angeles 2019 tamamlandı. 6 takımın mücadele ettiği turnuvada Team Liquid şampiyon oldu ve 250.000$'lık büyük ödülün sahibi oldu.

Grupta oynanan maçların ardından ilk 4 sırada bulunan Team Liquid, FaZe Clan, NRG Esports ve Cloud9 yarı finallere çıkıp büyük ödül için mücadele etmeye hak kazandı.

Team Liquid, Cloud9 ile eşleşirken Faze Clan ise NRG Esports ile eşleşti. Bo3 formatında oynanan maçlar sonucunda Team Liquid ve Faze Clan finale çıkmaya hak kazandılar.

Final mücadelesi:
Finalin ilk maçı Nuke haritasında oynandı. İlk maça çok önde başlayan Team Liquid haritanın avantajlı tarafı CT'yi 11-4 önde kapatti. İkinci yarıda Faze Clan çok çabalasa da geri dönmeyi başaramadı ve ilk haritayı 16-13 ile Team Liquid kazandı.

Serinin ikinci maçı ise Inferno haritasında oynandı. Haritaya T tarafında başlayan Team Liquid ilk yarıyı 9-6 önde kapattı. İkinci yarıda CT tarafında ise rakibine round bile vermeyen Team Liquid maçı 16-6 seriyi ise 2-0 kapattı ve BLAST Pro Series Los Angeles 2019’da şampiyon olan ekip olmayı başardılar. Serinin oyuncusu RusselTwistzzVan Dulken seçildi.

Turnuvayı namağlup kapatan Team Liquid ise 10BPS puanı ve 125.000$’lık büyük ödülün sahibi oldu. Turnuvanın finalist Faze Clan ise 50.000$ ile evine döndü.

MVP ödülünü ise Kanadalı oyuncu NAF kazandı.


14 yorum
Username
Batualp Aktürk

güzel

Username
Taner Mercan

Z

Username
Mustafa Pala

hll

Username
Emrah Koyuncu

👍🏻👌

Username
Umut Can Cubukcu

S

Username
Ahmet Özdemir

👍🏻

Username
Levent Tarık Şencan

g

Username
Oyun Arasi

hhehe

Username
Ded Ede

bu ne

Username
Umur Uyar

Müthiş bir turnuva yaaaahy

Username
Deniz Ceylan

👍🏻

Username
Ismail Tuğrahan Aydın

👍🏻

Username
Semih Buğra Ersin

😂

Username
Tayfun Kır

🤔