BLAST Pro Series Los Angeles katılımcıları belli olmaya başladı

BLAST Pro Series Los Angeles katılımcıları belli olmaya başladı

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

BLAST Pro Series turnuvalarında bir sonraki durak Los Angeles olacak. Temmuz ayında başlayacak olan turnuvanın katılımcıları yavaş yavaş belli olmaya başladı. FaZe Clan ve Team Liquid’in ardından davet alan ve bu daveti kabul ederek listeye adını yazdıran 3. takım MIBR oldu.

10 Mayıs tarihinde başlayacak ve 2 gün sürecek olan BLAST PRo Series Madrid’e günler kala, bir sonraki BLAST etkinliğinin detayları da belli olmaya başladı. 12-13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan turnuvada 6 takım mücadele edecek. Bu takımların bazıları listeye adını yazdırdı ancak tüm katılımcıların belli olması biraz daha zaman alacak. Turnuvaya, şu ana kadar davet edilen takımlar FaZe Clan, Team Liquid ve MIBR oldu. Daveti kabul eden üç takım da BLAST Pro Series Los Angeles’ta mücadele edecek.

Team Liquid, kısa bir süre önce biten IEM Sydney’de Fnatic ile mücadele ettiği final aşamasını kazanmış ve turnuvanın şampiyonu olmuştu. MIBR ise bu turnuvada Team Liquid karşısında aldığı mağlubiyetin ardından finale çıkamamış ve 3-4. sıraya yerleşmişti.

BLAST Pro Series Los Angeles, 12-13 Temmuz tarihlerinde, Galen Center’da gerçekleşecek. Grup aşamaları, round-robin formatında oynanacak ve 6 takım da kupaya ve şampiyonluk unvanına adım adım yaklaşmaya çalışacak. Turnuvanın 250 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Şampiyon olan takım bu ödülün yarısını alacak.

Katılan takımlar:

Team Liquid

FaZe Clan

MIBR

Listede yer alacak olan diğer 3 takım henüz belli değil.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum