BLAST Pro Series 2019 Madrid turnuvasını duyurdu!

BLAST Pro Series 2019 Madrid turnuvasını duyurdu!

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

2019 yılının ilk BLAST Pro Series turnuvasının yaklaştığı bu günlerde, BLAST Pro Series yılın üçüncü turnuvasının Madrid’de yapılacağını duyurdu.

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da da bir BLAST Pro Series turnuvası düzenlenmiş ve bu turnuvanın şampiyonu bir numaralı Counter Strike Global Offensive takımı olarak tasvir edilen Astralis olmuştu. 2018’in son turnuvası Lisbon’da gerçekleşmiş ve Astralis burada bir şampiyonluğa daha ulaşmıştı. 2019 yılına gelindiğinde ilk turnuvanın 22-23 Mart tarihlerinde São Paulo’da, ikincisinin ise 12-13 Nisan tarihlerinde Miami’de düzenleneceği duyurulmuştu. Her iki turnuvanın şu anda aktif bilet satışı da mevcut durumda. BLAST Pro Series 2019 São Paulo turnuvası önümüzdeki günlerde heyecanlı karşılaşmalara ev sahipliği yapacak. Bu süreç yaklaşırken, üçüncü turnuvanın yeri ve zamanı da açıklandı.

BLAST Pro Series, turnuvanın yerini ve zamanını açıklayarak “İlk kez göz kamaştırıcı şehir, Madrid’e gideceğiz.” cümleleriyle sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

11 Mayıs’ta, en iyi 6 CS:GO takımı İspanya’nın başkenti Madrid’de hem hanelerine şampiyonluğu yazdırmak hem de büyük ödülü almak için mücadele edecekler. Madrid Arena’da gerçekleşecek olan karşılaşmalar için 250 bin dolar ödül havuzu belirlendi. Turnuvada yer alacak takımlar ise henüz netleşmedi ve biletleri satışa çıkmadı. BLAST Pro Series turnuvalarına birçok kez katılan ve şampiyonluk kupasını kaldıran Astralis’in tekrar mücadele edip yeni bir kupaya ulaşmasını bekleyen oldukça fazla taraftarı var.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum