BIG galibiyeti hatırladı!

BIG galibiyeti hatırladı!

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Kadro değişiminden sonra yeni sezona büyük umutlar ile başlayan BIG'de işler iyi gitmiyordu. Majorda yaşanan hayal kırıklığı üstüne katıldıkları StarSeries Season 7 turnuvasınada 2 mağlubiyet ile başlayan BIG bu sabah PaiN karşısına turnuvada kalabilmek için çıktı. Kaybeden takımın turnuvadan eleneceği maçta haritalar Cache ve Inferno olarak seçildi. 

BIG kendi seçtiği harita olan Cache haritasını 16-6 kazanarak üstündeki ölü toprağını attı. Temsilcimiz XANTARES bu haritada 26-14'lük performans göstererek kendine gelme ibareleri gösterdi. PaiN takımının seçtiği harita olan Inferno ise ilk haritaya göre kısmen daha çekişmeli geçti. Haritayı 16-14 kazanamayı başaran BIG takımı 2-0 ile kazanarak turnuvada yoluna devam etti. 

BIG turnuvada 1-2 havuzuna katılarak sıradaki rakibini bekleyecek. BIG bir üst tura çıkabilmek için kalan maçların hepsini kazanmak zorunda. PaiN karşısında aldıkları galibiyet bakalım takımın özgüvenini yerine getirip performanslarını yukarıya taşımalarına yol açacak mı?

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum