Beşiktaş Koreli Oyuncuları İle Yollarını Ayırdı

Beşiktaş Koreli Oyuncuları İle Yollarını Ayırdı

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Beşiktaş Korelileriyle Yollarını Ayırdı

 

Sezon başında kurduğu agresif kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş , geçtiğimiz haftalarda Gilius yerine Seonghwan’ı getirerek kadroda değişiklik yapmıştı. Yaptığı bu transferlerle ormancı, orta koridor ve koçları Koreli olan Beşiktaş, yaptığı açıklama ile Nagne-Seonghwan ve Galb ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Önlerinde playoff ‘lar için 2 maç bulunan BJK, ikisini de kazanması durumunda yollarına devam edebilecekti. Fakat hafta içi yapılan açıklama ile 3 isimle yollarının ayrıldıklarını söyledi. Dün akşam Elwind ‘in yayınına konuk olan Panky ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. İstifa ettiğini söyleyen Panky, gelecek iki maçta Akademi takımının sahaya çıkacağını ve Holyphoenix ve Farfect ‘in de takımda yer almayacağını belirtti. Söylediklerinin resmi bir açıklama mı yoksa troll mü olduğu tam olarak bilinmese de BJK cephesinde ayrılıklar başladı gibi duruyor.

Son iki maçlarının çok zorlu olması, geçen hafta HWA karşısında alınan mağlubiyet ve 3. haftadan sonra düşen performans sorunlarıyla boğuşan BJK kadroda yapılanmaya gitti diyebiliriz. Taraftarların haftalardır desteklediği Panky ‘nin ise dün gece yaptığı yorum sevenlerini üzdü. Holyphoenix ve Farfect cephesinden henüz bir açıklama gelmezken, BJK ‘da transfer dönemi bittiği için haftaya Akademi oyuncularıyla maçlara çıkmak zorunda kalacak.

Ayrıca Panky yaptığı açıklamada; “Akademi oyuncularının deneyim kazanması için hafta sonu espor sahnesinde onlar oynayacak” demişti. Yaz mevsimi için Beşiktaş nasıl bir kadro yapısı planlıyor bekleyip göreceğiz.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum