Başakşehir, QuaranTeam Yarı Finali'nde FC Groningen karşısına çıkacak!

Başakşehir, QuaranTeam Yarı Finali'nde FC Groningen karşısına çıkacak!

Onur Demirkol Onur Demirkol 04-04-2020

Leyton Orient'in Twitter üstünden düzenlediği QuaranTeam turnuvasında tek Türk temsilci olan Başakşehir, bu akşam yarı finalde FC Groningen karşısına çıkacak.

QuaranTeam turnuvasında yarı finale yükselme başarısı gösteren İstanbul Başakşehir, 21:00'de FC Groningen karşısına çıkacak. Yarı final eşleşmesinde Hollanda temsilcisiyle karşı karşıya gelecek olan ekibimiz geçtiğimiz günlerde bazı sürprizler olabileceğini duyurmuştu. Başakşehir'in yarı finale yükselme başarısı hakkında yaptığımız habere buradan ulaşabilirsiniz. Bugün oynanacak mücadelede yayına bir de sürpriz konuk eklendi. Teknik direktör Okan Buruk, yarı final mücadelesinde yayına renk katacak.

128 takımın katılım sağladığı turnuvada Başakşehir'i temsilen profesyonel FIFA oyuncusu Sezer “Sanchez” Sabriev yer alıyor. Sabriev, bu tura kadar rakiplerini yenmeyi başardı. Son olarak Çeyrek finalde Feyenoord'u mağlup etmişti. Diğer yarı final eşleşmesinde ise Standard Liege ve Wolverhampton Wanderers karşı karşıya gelecek.

Yarı finalde rakip Hollandalı FC Groningen. 21:00'de oynanacak mücadeleye Başakşehir'in resmi Twitch kanalından ulaşabilirsiniz.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum