Bahçeşehir SuperMassive, Fabfabulous ile yollarını ayırdı

Bahçeşehir SuperMassive, Fabfabulous ile yollarını ayırdı

Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı 28-11-2019

Transfer sezonu açıldığından bu yana konuşulan dedikodu gerçek oldu ve Bahçeşehir SuperMassive, veteran üst koridor oyuncusu Fabfabulous ile yollarını ayırdığını açıkladı.

SUP’un kuruluşundan bu yana organizasyonda yer alan Fabfabulous, ligimizin en iyi üst koridor oyuncuları arasında gösteriliyordu. Son zamanlarda performans düşüklüğü yaşamasına rağmen inanılmaz bir tecrübeye sahip olan oyuncu, geçtiğimiz mevsimde rolünü Akademi takımı oyuncusu Luana ile paylaşmıştı. Fabfab’ın oyun tarzına yönelik eleştiriler artmasına rağmen geçtiğimiz mevsim SUP’ta süre aldığı karşılaşmalarda oldukça iyi bir oyun sergilediğini eklemek gerekiyor.

SUP ile ilk yılında TBF şampiyonluğu yaşayan oyuncu, ilk kez düzenlenen MSI’a katılmış ve adını herkese duyurmuştu. Oyuncu SUP ile bundan sonra ligi domine etmeye devam etti. Takım 2017 yılındna bu yana TBF kazanamayan oyuncu bu laneti geçtiğimiz yıl kırdı ve Worlds’e katıldı fakat SUP grup aşamasına yükselme başarısı gösteremedi.

Fabfabulous’u “veteran” olarak görmemize rağmen oyuncunun hala 23 yaşında olduğunu da bahsetmek gerekiyor. Daha önce HWA ve DP formaları da giyen oyuncunun bir sonraki durağı merak ediliyor. Şunu belirtebiliriz ki yetenekli üst koridor hangi takıma giderse gitsin önemli bir rol üstlenecektir.

Biz de Flank Esports olarak Fabfabulous’a kariyerinde başarılar dileriz.


10 yorum
Username
Eren Çakmak

nereye gitcek acaba

Username
Ulaş Cem Türker

aga be

Username
Deniz Damacı

doğru karar verdiler

Username
Deniz Damacı

yaşladı artık eskisi gibi değil

Username
Furkan Usta

dhjd

Username
Barış Coşkun

asd

Username
Said Demirpençe

O kadar sene birlikte oynadılar bu üzücü.

Username
Ben Kimim

wooooow

Username
Hakan Gün

ov

Username
Emre Cem Balım

woww