Astralis ve Logitech G ortaklığı duyurdu

Astralis ve Logitech G ortaklığı duyurdu

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Danimarkalı CS:GO takımı Astralis, Logitech G ile iki yıl sürecek bir ortaklığa imza attı. Bu anlaşma kapsamında Logitech G, CS:GO devi Astralis’in elektronik ekipmanları için sponsoru olacak.

Origen ve Astralis takımlarının sahibi olan ve BLAST Pro Series turnuvasını düzenleyen RFRSH Entertainment, 2 Temmuz’da Astralis ile ortaklığını duyurdu. Astralis oyuncuları ayrıca gelecekteki Logitech G ürünlerinin geliştirilmesinde ve test edilmesinde de görev alacaklar.

Geçtiğimiz hafta RFRSH Entertainment, Origen için Logitech G ürünlerini League of Legends Avrupa Şampiyonası'nda (LEC) kullanacak ve yaklaşmakta olan ürünlerin geliştirilmesine yardımcı olacak iki yıllık bir anlaşma yaptığını duyurdu.

RFRSH Entertainment kurucu ortağı ve satış müdürü yardımcısı Jakob Lund Kristensen: “Ekiplerimizin, tesislerimizin ve organizasyonun oluşumuna önemli ölçüde yatırım yaptık ve sürekli olarak hem Astralis hem de Origen için koşulları iyileştirecek alanlar arıyoruz. Aynı tutkuya sahip ortaklarla çalışmak istiyoruz ve Logitech G bunun en güzel örneklerinden biri.”

Astralis şu anda yalnızca CS:GO arenasında mücadele ediyor ve 2018 ilkbaharından bu yana en baskın ve başarılı takım olarak öne çıkıyor. Danimarka temsilcisi bu süre zarfında birçok büyük turnuva kazanırken Esports Earnings’in yayınladığı rapora göre 4.400.000$’dan fazla para kazandı. Astralis’in aynı zamanda HP, Turtle Beach, bahis platformu Unibet, içki markası NOCCO ve giyim markası Jack&Jones ile ortaklıkları bulunuyor.

via: esportsobserver


12 yorum
Username
Mustafa Pala

miss

Username
Emrah Koyuncu

👍🏻👌

Username
Yusuf Eren

👎👎

Username
Anıl Tatar

👍

Username
Ahmet Özdemir

Xd

Username
Kutay Köşe

lol

Username
Ismail Tuğrahan Aydın

👍🏻

Username
Tayfun Kır

🤔

Username
Çeçen Muhammed

Hmm

Username
Umut Can Cubukcu

Wow

Username
Mehmet Karaduman

wow

Username
Hasan Sezai Turan

wow