Astralis Sao Paulo'da kazanmaya devam ediyor

Astralis Sao Paulo'da kazanmaya devam ediyor

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

IEM Katowice şampiyona Astralis, BLAST Pro Series Sao Paulo’da Dust2 haritasında harika bir oyunla başladı.

Dünya’nın en iyi iki takımını olarak kabul edilen Astralis ve Team Liquid arasında her raund büyük çekişmelere sahne oldu. Team Liquid haritaya T tarafında başlayarak 6-0’lık domine eden bir performans sergiledi. Astralis için ilk raundlar kötü gitse bile Danimarkalı ekip Emil ‘’Magisk’’ Reif’in ofansif oyunlarıyla oyuna tutunmayı başardı. Magisk’i yalnız bırakmayan takım arkadaşları, haritanın devre arasına farkı kapatarak girdi. 

CT tarafında Jake ‘’Stewie2k’’ Yip ve Nick ‘’nitr0’’ Cannella öne çıkarak tabanca raundunu takımına kazandırdı. Haritanın ikinci devresinde iki ekibin birbirini kovalaması oyunun tansiyonunu arttırdı ve son rauntlar nefes kesen anlara şahit oldu. Hataya yer olmayan mücadelede skor 13-13’e geldiğinde oyun kırılma noktası geldi ve Lizbon ve İstanbul BLAST Pro Series şampiyona Astralis mücadelenin fişini çekti. 

Bu sonuçla turnuvaya galibiyetle başlayan Astralis, şampiyonluk kupalarına bir yenisini BLAST Pro Series Sao Paulo’da ekleyemeyi başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum