Askerlik biter, bu delikanlı adc geçer

Askerlik biter, bu delikanlı adc geçer

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Askerlik biter, bu çocuk adc geçer.

H2K'nin eski nişancısı "FORG1VEN" askerlik görevi için ara verdiği espor kariyerine tekrar devam edeceğini açıkladı. Ocelote’nin twitter hesabından attığı tweet’e göre G2’ya transfer olan FORG1VEN, en iyi olduğu zamana dönebilecek mi göreceğiz. Tartışmasız en tecrübeli adc oyuncuları listesinde yer alan FORG1VEN, yeni metanın adc olması sayesinde adını tekrar ve tekrar duyurmayı planladığını belirtti. Ayrıca antrenmanlara başladığını ve gelecek sezona hazır olacağını duyurdu.

Attığı tweet ile takım aradığını duyuran FORG1VEN'a çok fazla olumlu yorum geldi. 1000'in üzerinde RT alan tweette çoğu espor sever "efsane geri dönüyor" şeklinde açıklamalar yaparken, en sevdiği şampiyon olan Lucian'ın önümüzdeki yama metaya girmesi hakkında da oldukça fazla yorum yapıldı. Kariyerinde aldığı tüm başarıların fotoğrafını paylaşıp "Understandable" notunu yazdı.

G2 tarafından atılan bu haberin Nisan 1 şakası olduğu konuşulurken, FORG1VEN askerlik görevinden sonra dönüşünden söz ettireceğini tekrar kanıtladı. Aldığı başarılar ve tecrübesiyle her ligden takıma uygun olduğu konuşulurken, bazı yorumculara göre VFŞL’de bile görebiliriz şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.
 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum