Apex Legends'a robot dokunuşu: Yeni bir karakter gelebilir!

Apex Legends'a robot dokunuşu: Yeni bir karakter gelebilir!

Atalante Atalante 30-04-2020

Oyunlara eklenen yeni karakterler oyunun heyecanını doruklara çıkartıyor. Bu sebeple oyunlara kısa süre içinde yeni karakterler ekleniyor. Apex Legends için de Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım robot bir karakter geleceğini düşündürüyor. 

Geçen yılın şubat ayında Electronic Arts tarafından oyuncuların karşısına çıkan ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends'ın resmi Twitter hesabı üzerinden gizemli bir GIF paylaşıldı.

Oyunseverlerde merak uyandıran GIF, oyuna yakın zaman içinde yeni bir robot karakterin eklenebileceğine işaret ediyor. İlk çıktığı günler kadar popüler olmayan oyunun hala önemli bir kitleye seslendiğini söylemek mümkün. 

 

📁 PROJECT 617
> 📁 DOCUMENTS
> 📁 DATA
>> 📄TRIAL_7578 pic.twitter.com/ryogF8U5dR

— Apex Legends (@PlayApex) April 29, 2020

 

Oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment, oyuncu sayısını artırmak için, bir süredir çalışmalar yapılıyor. En son gelişme ise oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile ortaya çıktı. Söz konusu paylaşım ise oyuna “Simulacrum” adında yeni bir robot karakterin eklenebileceğini düşündürüyor.

Twitter’daki paylaşımda Simulacrum adı verilen karakterin robotik spektrumunda android’ler ve cyborg’lar arasında bir yerde olduğu aktarılıyor. Söz konusu karakteri yine aynı geliştiricinin başka bir oyunu olan Titanfall adlı oyununda görmüştük.

Karakterin hikayesi ise oldukça ilginç, yer alan paylaşımda Simulacrum karakteri aynaya baktığında eski bedenini görmesine neden olan programlama nedeniyle kendisini hala insan olarak görüyor. Apex Legends'ın gelecek sezonu 12 Mayıs 2020’de başlayacak. Söz konusu tarih aynı zamanda yeni karakterin de çıkış tarihi olabilir kim bilir? Siz ne düşünüyorsunuz?


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum