Akademi Ligi'nde normal sezon tamamlandı!

Akademi Ligi'nde normal sezon tamamlandı!

Onur Demirkol Onur Demirkol 11-04-2020

Akademi Ligi 2020 Kış Mevsimi'nde normal sezon tamamlandı. fastPay Wildcats, Beşiktaş Esports, Team Aurora ve Papara SuperMassive play-off'lara kalan ekipler oldu.

VFŞL'nin geleceği olarak nitelendirilebilecek Akademi Ligi'nde 2020 sezonunun ilk yarısı tamamlanmak üzere. Normal sezonun sona ermesinin ardından play-off'lara kalan 4 takım belli oldu. Mevsimi domine eden fastPay Wildcats'in yanı sıra Team Aurora, Beşiktaş Esports ve Papara SuperMassive play-off'a katılmayı başardı. 5 Ronin, 1907 Fenerbahçe Espor, Dark Passage, Galakticos ve Royal Youth için ise Kış Mevsimi son buldu.

fastPay Wildcats bu mevsime damga vurdu. 15 galibiyet 1 mağlubiyet alan ekip açık ara lider oldu. İkinci Beşiktaş Esports 11 galibiyet 5 mağlubiyet, üçüncü Team Aurora ise 10 galibiyet 6 mağlubiyet aldı. son olarak Papara SuperMassive'in 9 galibiyet 7 mağlubiyeti bulunuyor. Geçtiğimiz yılın başarılı takımlarından 1907 Fenerbahçe Espor ise 7 galibiyet 9 mağlubiyetle potanın dışında kaldı.

Lig formatına göre play-off'lar direkt olarak yarı finalden başlayacak. En büyük favori fastPay Wildcats gibi gözüküyor.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum