Istırabın Kanatları ve Adaletin Kılıcı Güncellendi !

Istırabın Kanatları ve Adaletin Kılıcı Güncellendi !

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

9.5 Yamasıyla Öne Çıkanlar        

 

Morgana ve Kayle ‘a gelen güncellemeyle ön plana çıkan 9.5 yaması bu gün itibariyle tanıtıldı. RURF modunda çoğu şampiyona dengeleme yapılırken, buff-nerf ‘ler ve kostümler de görücüye çıktı. Rünlerde ise ufak ayarlamalar yapıldı. Yamanın öne çıkan notlarını inceleyelim.

 

Şampiyonlar;

9.4 ile nerflenen Akali, bu yama ile tekrar bufflandı. Genel anlamda tüm yeteneklerinde değişmeler yaşansada ultisi ve E yeteneği güçlendirildi. Dengelemesi zor olan bu Ninja bakalım bu metada da öne çıkabilecek mi?

Artık profesyonel arenalarda bile oynanan Neeko biraz da olsa güçlendirildi diyebiliriz. Bakalım bu değişiklik onun daha çok seçilmesini sağlayabilecek mi?

Çok fazla nerften nasibini alan Rakan ise tekrar bufflandı. Neredeyse tamamen metadan düşen Rakan, W yeteneğine aldığı güçlendirme sayesinde Xayah ile tekrar kavuşabilecek mi gçreceğiz?

Skarnerın orman içerisinde ki güçlü alanlarına düzenleme yapıldı. Artık orman canavarlarını peşimize takıp sağa sola koşuşturmaya gerek kalmayabilir.

Yeni güncellemenden etkilenen bir diğer isim ise Vi. Q yeteneği zayıflatılırken, diğer yetenekleri güçlendirildi.

Küçük değişikliklerde ise artık Trydamere ‘in kritik vurma şansı arttırıldı, Sylas daha fazla iyileştirme yapacak ve Yorick ultisi eskisi kadar fazla vuramayacak.

 

Rünler;

Oyunun en önemli dengeleme kriteri olan rünlerde de bu yama az da olsa değişiklikler yapıldı. Artçı şok ‘un tepkime süresinde azaltıldı, her yamada tekrar tekrar güncelleme alan Yenilmez rün’ü tekrar dengeleme aldı.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum