8.18 Yama Notları

8.18 Yama Notları

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 07-06-2019
2018 Worlds'ün yolunu tutarken top lane metasının değişeceğini önceki patchlerde söylemiştim. Renekton bu patchin açık ara galibi. Belli match-uplarda tercih edilen Renekton topın yeni bruiserı olabilir. E yeteneğine aldığı armor shred buffı lie özellikle earlyde güçlendi. Early seviyede skor garantisi artan şampiyonun yeniden eski popülerliğini kazanması uzak değil. Bir diğer önemli değişiklik ise Lucian'da. Q'sunun hasar oranı 1'den 1.2'ye çekildi. Bu şampiyona daha geniş bir lane havuzu oluşturacaktır. Öte yandan Ryze'ın earlydeki tut-hasar ver kombosu baltalandı. W'sunun root süresi 1.5'e çekilen şampiyonun early gücü düştü. Tf odaklı kompların vazgeçilmesi Sejuani ve Trundle bu patchte nerflendi. Sejuani'nin ulti süresi 1 saniyeye çekilirken Trundle'ın pillarının yavaşlatma oranı azaltılırken cdsi yükseltildi. Bu değişiklik ile gank potansiyeli kısıtlanan Trundle yerine Lee Sin, Camille gibi 1v1 sever şampiyonlar tercih edilebilir. Diğer değişiklikler: Akali R hasarı nerflendi. Braum taban hp nerflendi. Kai'Sa pasifi bufflandı. Vayne Q bufflandı. Viktor pasif item cost dengeleme.

16 yorum
Username
Ozan Kuş

ben beğendim

Username
Egemen Bengi

akali iyiydi

Username
Ali Aknaz

assassin sonuçta tekleme özelliği de olmazsın bir anlamı olmaz tank kasmak kadar saçma bir şeye dönüşür

Username
Semih Kaya

Ama bu sabah akali girdim hiç bir fark yok nerdeyse az kassın tekler

Username
Semih Kaya

Aynen sadece akali nerf iyi

Username
Tuğhan Tan

bir akali iyi

Username
Semih Kaya

Beğendiğim tek şey akali nerf

Username
Semih Kaya

Olum kaisa zaten dövüyor bide pasifi bufflamışlar ayrıca braum taban hp nerflenmeside kötü olmuş kısacası supportlar, mid ve jungler devre dışı kalmış gibi oyunu artık top ve adcye bırakıcaz mecburen

Username
Ali Aknaz

Eskiden zorlanacaksan renekton alırdın lane kazanırdın şimdi zorlanmadan bile alacaksın. Zaten güçlü olan şeyi neden bufflarlar iyice kanser olmamız için mi?

Username
Kadir Serkan Işık

al değil ap

Username
Kadir Serkan Işık

al Kai da merası dönüyor

Username
Ahmet Faruk Demirel

sonunda akali nerf yedi

Username
Çağrı Aktürk

kaisa zaten güçlü bir hero buff mu rito napiyosun

Username
Yağız Memiş

renekton... en nefret ettiğim herolardan ve buff yiyor üzüldüm açıkçası

Username
Osman Konar

mumo

Username
Taha Akçan

efso