Haberler 5 takım, ESL One Mumbai 2019'a katılmaktan vazgeçti
5 takım, ESL One Mumbai 2019'a katılmaktan vazgeçti

5 takım, ESL One Mumbai 2019'a katılmaktan vazgeçti

Elif Evin Elif Evin 11-04-2019

Alliance, Ninjas in Pyjamas, Gambit, Chaos EC ve J.storm olmak üzere 5 takım, ESL One Mumbai 2019 organizasyonuna katılmaktan vazgeçti.

Başlamasına 5 gün kalan ESL One Mumbai 2019, Hindistan’da oldukça önemli ve büyük bir Dota 2 organizasyonu olarak anılıyor. Özellikle bölgede, fanların oyuncular ile tanışma ve maçları canlı izleme fırsatı yakalayacak olması heyecan uyandırıyor. Ancak son gelişmeye göre, fanların bazıları bekledikleri takımların maçlarını izleyemeyecek ve bazı oyuncular ile tanışma fırsatına ulaşamayacak. Çünkü Alliance, Ninjas in Pyjamas, Gambit, Chaos EC ve J.storm takımları, 2019 ESL One Mumbai turnuvasında yer almayacağını belirtti. 

Alliance, Gambit ve Ninjas in Pyjamas takımları, yaklaşan DotaPit Minor turnuvası ile tarihlerin çakışması sebebiyle katılamayacağını belirtirken, Chaos EC ve J.storm takımları ise diğerlerinin aksine Dota Pro Circuit’e hazırlanmayı tercih ettiklerini belirtti.

Bu gelişmenin ardından, turnuva formatında da değişikliğe gidildi. Grup aşamasında her takım için Bo3 formatında ikili eleme yapılacak. Play-off aşamasında da aynı format kullanılacak ve büyük final karşılaşmasına kadar yapılacak olan maçlar Bo3 (best of 3) şeklinde gerçekleşecek. NSCI Dome’da gerçekleşecek olan karşılaşmalar seyirciler önünde canlı yapılacak. Katılmayacağını belirten 5 takımdan sonra, turnuvaya katılım sağlayan takımlar ve yer aldıkları gruplar aşağıdaki şekildedir:

A Grubu

Natus Vincere

TNC Predator

comLexity

Team Team

 

B Grubu

Keen Gaming

Mineski

Signify

The Pango

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum