2018 Worlds’te finalin adı belli oldu

2018 Worlds’te finalin adı belli oldu

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019
Bugün oynanan Cloud9 ve Fnatic yarı finalinde EU ve NA bölgeleri için oldukça önemli bir seriydi. Rift Rivals’da karşı karşıya gelen iki bölgenin hangi tarafın daha iyi olduğu söylentilerine bu seri noktayı koymuş durumda. İlk maçta ilk pickten LB’yi alan FNC yaptığı öncelik ile rakibini daha safe pickler almaya zorladı. Topta Viktor’a karşı Ekko’yu seçen C9, FNC’in top odaklı oyunundaki en zayıf halkaydı. İkinci maçta ise sıradanlığı zorlayan Viktor bot picki ise C9’ı earlyde tutsa da FNC’in hızlandırdığı oyunda powerspike yakalamakta oldukça zorlandı. Maçın son savaşında Azir ultisiyle C9’ı parçalayan Caps FNC’i son maçına hazırladı. Üçüncü maçta da değişen pek bir şey yoktu. Seri boyunca koltuğu rakibine kaptırmayan FNC early game Rek’Sai mobilitysi ile solo laneleri öne geçirdikten sonra gazı hiç kesmedi. İnisiyatif alan Svens ise önde yakalanmalarının cezasını çekti. 3 drake ve 2 Baron ile laneleri süren FNC seriyi 35. dakikada noktaladı ve adını finale yazdırdı. IG vs. FNC finali 3 Kasım 10.30’da Flank’te.

8 yorum
Username
Recep Tayyip Ergen

her şeyde bug var da ondan soruyorum

Username
Recep Tayyip Ergen

yaptığınız haber de paylaşmak değilse ne o zaman?

Username
Recep Tayyip Ergen

appi maçları takip etmek için de kullanıyorum lakin %90 sonuçlar ters gözüküyor

Username
Mehmet Can Sakman

wp

Username
Ahmetcan Gul

dostum, yaptigimiz haber paylasmak degil. haberler flankin orijinal icerigi. appi sadece oduller icin takip ediyorsan yol alabilirsin.

Username
Recep Tayyip Ergen

Haber paylaşmaktan başka bi işe yaramıyo uygulama

Username
Recep Tayyip Ergen

1 ay ı geçti sıralama ödülleri verilmedi, skorlar hala bozuk gösteriyo (c9 3- 0 fnc gibi). Daha sayabileceğim onlarca bug var?

Username
Muhammed Emirhan Çınar

Wp