100 Thieves, Renegades'in CS:GO kadrosunu bünyesine kattı

100 Thieves, Renegades'in CS:GO kadrosunu bünyesine kattı

Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı 01-11-2019

Temmuz ayından beri bir CS:GO kadrosu arayışı içerisinde olan 100 Thieves sonunda takımı duyurdu. Dün yapılan duyuruya göre organizasyon, Renegades’in CS:GO ekibini bünyesine kattı. Takımda Aaron “AZR” War, Justin “jks” Savage, Joakim “jkaem” Myrbostad, Jay “liazz” Tregillgas ve Sean “Gratisfaction” Kaiwai bulunuyor.

Renegades’in CS:GO oyuncularıyla olan kontratı iddialara göre Ekim ayının başında sonlanıyordu. Dolayısıyla 100 Thieves’in kadroyu transfer etmek için herhangi bir bonservis ödeyip ödemediği belirsiz.

Oyuncuların dünyadaki en iyi CS:GO takımı olmadığını belirtmek gerekiyor. Fakat Avustralyalı oyuncular son turnuvalarda gözle görülür bir şekilde performansını arttırdı. Ağustos’taki StarLadder Berlin Major’da ilk dörde kalan oyuncular, Ekim ayındaki StarSeries i-League season 8’te de aynı başarıyı elde etti.

Avustralyalı oyuncuların CS:GO sahnesinde şu anda en uzun birlikte olan takımlardan birisi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Son olarak bir yıldan uzun bir süre önce Gratisfaction ve Liazz’ı kadrosuna dahil eden takımda ayrıca dünyadaki en iyi oyunculardan birisi olarak gösterilen ve 2019 senesinin en istikrarlı fragger’larından birisi olan jks de bulunuyor.

Bu kadro, 100 Thieves’in CS:GO sahnesindeki ikinci bölümü olarak görülebilir. Organizasyonun ilk CS:GO takımı Brezilyalı oyunculardan oluşuyordu. Fakat ortaya çıkan PR krizinin ardından kadro dağıtılmıştı.


1 yorum
Username
Burak Atasoy

Güzel transfer