100 Thieves, DreamHack Open Winter'a katılmayacağını açıkladı

100 Thieves, DreamHack Open Winter'a katılmayacağını açıkladı

Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı 21-11-2019

100 Thieves, 29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek DreamHack Open Winter’a katılmayacağını açıkladı.

HLTV’nin sıralamasına göre dünyanın en iyi beşinci CS:GO takımı olan 100 Thieves, turnuvaya katılacak en güçlü ekip olarak gösteriliyordu. DreamHack, 100T yerine kimin katılacağı konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

100 Thieves de turnuvaya neden katılmadığı konusunda bir açıklama yapmazken takımın sıkı takvimi yüzünden bu kararı aldığını söylemek mümkün. Danimarka’nın Odense kentinde düzenlenecek ESL Pro League Season 10 Finalleri’nin DreamHack Open Winter’dan iki gün sonra oynanacak olması bu kararın alınmasında önemli bir etkenmiş gibi gözüküyor.

DreamHack, 100 Thieves’in yerine bu kadar kısa bir sürede takım bulma konusunda problem yaşayabilir. En iyi takımların ESL Pro League’de mücadele edeceği göz önüne alındığında organizatörün seçenekleri kısıtlı.

DreamHack’in seçeneklerinden biri Vitality. ZywOo ve takımı ESL Pro League Season 10 Finalleri’nde ya da ECS Season Eight Finalleri’nde oynamayacak. Vitality’nin dünyanın en iyi altıncı takımı olduğunu ve 100 Thieves’in yerine tercih edilebilecek en iyi seçenek olduğunu belirtelim.

Hali hazırda FURIA, Heroic, CR4ZY, forZe, ex-Trciked, SJ ve Marskalk ekipleri DreamHack Open Winter’a katılacak takımlar arasında yer alıyor.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum