Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dumbledoge yuvaya geri döndü

Dumbledoge yuvaya geri döndü

VFŞL ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive, bir kez daha beş Türk oyuncuyla mücadele etmeye hazır. Takım, destek rolüne daha önce de kadrosunda bulundurduğu Dumbledoge’u getirdi.

Dumbledoge’un en kariyerli Türk destek olduğunu söylemek yanlış olmaz. Uzun bir süredir sahnede oynayan oyuncu, Beşiktaş ile lige adımını atmış ve ardından gelen SUP kariyeriyle birçok başarı elde etmişti. Kısa bir süreliğine tekrar Beşiktaş forması giyen oyuncu ardından Royal Youth ile ligde mücadele etti. Dumbledoge’un 2015-2017 yılları arasında tüm MSI’larda forma giydiğini ve SKT oyuncuları dışında bunu başarabilen tek oyuncu olduğunu da not etmek gerekiyor.

Ligin genel olarak en formda ve en iyi desteği olarak gözüken Dumble’ın Zeitnot ile tekrar nasıl bir ikili oluşturacağı büyük bir merak konusu. Öte yandan Bahçeşehir SuperMassive, kurulduğu yıldaki gibi bir strateji uygulayarak kadrosunu beş Türk oyuncudan oluşturdu. Takım şu şekilde:

  • Üst koridor: Armut
  • Orman: Stomaged
  • Orta koridor: Bolulu
  • Alt koridor: Zeitnot
  • Destek: Dumbledoge

Kadroya baktığımızda SUP’un yine ligi süpüreceğini tahmin etmek mümkün. Elbette lig havası bambaşka fakat takım kağıt üzerinde gerçekten de güçlü. Kurulduğu zamanki hype’ı tekrar yakalamaya çalışan Bahçeşehir SuperMassive’in neler yapacağını hep beraber izleyip göreceğiz.

Flank Fantezi Ligi, yeni kartları ile çok yakında yayında! Takımını oluşturmak, yeni oyuncuları transfer etmek ve sürprizler için beklemede kal!