Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bahçeşehir SuperMassive, Fabfabulous ile yollarını ayırdı

Bahçeşehir SuperMassive, Fabfabulous ile yollarını ayırdı

Transfer sezonu açıldığından bu yana konuşulan dedikodu gerçek oldu ve Bahçeşehir SuperMassive, veteran üst koridor oyuncusu Fabfabulous ile yollarını ayırdığını açıkladı.

SUP’un kuruluşundan bu yana organizasyonda yer alan Fabfabulous, ligimizin en iyi üst koridor oyuncuları arasında gösteriliyordu. Son zamanlarda performans düşüklüğü yaşamasına rağmen inanılmaz bir tecrübeye sahip olan oyuncu, geçtiğimiz mevsimde rolünü Akademi takımı oyuncusu Luana ile paylaşmıştı. Fabfab’ın oyun tarzına yönelik eleştiriler artmasına rağmen geçtiğimiz mevsim SUP’ta süre aldığı karşılaşmalarda oldukça iyi bir oyun sergilediğini eklemek gerekiyor.

SUP ile ilk yılında TBF şampiyonluğu yaşayan oyuncu, ilk kez düzenlenen MSI’a katılmış ve adını herkese duyurmuştu. Oyuncu SUP ile bundan sonra ligi domine etmeye devam etti. Takım 2017 yılındna bu yana TBF kazanamayan oyuncu bu laneti geçtiğimiz yıl kırdı ve Worlds’e katıldı fakat SUP grup aşamasına yükselme başarısı gösteremedi.

Fabfabulous’u “veteran” olarak görmemize rağmen oyuncunun hala 23 yaşında olduğunu da bahsetmek gerekiyor. Daha önce HWA ve DP formaları da giyen oyuncunun bir sonraki durağı merak ediliyor. Şunu belirtebiliriz ki yetenekli üst koridor hangi takıma giderse gitsin önemli bir rol üstlenecektir.

Biz de Flank Esports olarak Fabfabulous’a kariyerinde başarılar dileriz.