Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 5 Ronin yeni sezon kadrosunu duyurdu

5 Ronin yeni sezon kadrosunu duyurdu

Geçtiğimiz yıl Bursaspor Esports olarak tanıdığımız VFŞL’nin en yeni takımı 5 Ronin, 2020 Kış Mevsimi için kadrosunu tamamladı. Kadro şu şekilde:

Üst koridor: Mayhem

Orman: Chosen

Orta koridor: Umut

Nişancı: Drogo

Destek: Invoker

Kadroya baktığımızda 5 Ronin’in tamamıyla genç oyunculara yöneldiğini söylemek mümkün. Geçtiğimiz yılki kadrosundan üç oyuncusunu bu yıl da bünyesinde tutan takım yeni isim olarak Mayhem ve Chosen’ı dahil etti. Chosen daha önce RYL ve GAL formaları giymiş ve potansiyelli bir oyuncu olduğunu göstermişti. Öte yandan Mayhem ise takım arkadaşlarına göre çok genç olmasa da geçtiğimiz yıl Beşiktaş Esports’taki performansıyla herkesin beğenisini toplamıştı. Mayhem’in takımın orta koridoru olan Umut ile BJK Akademi takımında da forma giydiğini belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte Drogo ve Invoker da genç oyuncular olarak forma şansı bulacak ve kendilerini kanıtlama fırsatı elde edecek.

5 Ronin kurucusu Sefa Kuru, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak kadroyu kurma stratejilerinden bahsetti. Sponsor olmaması ve genç oyuncular üzerine yönlenerek İstanbul Wild Cats benzeri bir yapılanma oluşturulmasından bahseden Kuru, takımın yeni sezonda sosyal medyaya ve içerik üretimine önem vereceğini de sözlerine ekledi.

Biz de Flank Esports ailesi olarak 5 Ronin’e yeni sezonda başarılar diliyoruz.