Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 4K destekli PlayStation 5 oyunu Deathloop, 60 FPS desteği ile de geliyor

4K destekli PlayStation 5 oyunu Deathloop, 60 FPS desteği ile de geliyor

Oyuncuların Julianna’yı nasıl kontrol edeceği de dahil olmak üzere çok oyunculu ayrıntılar da ortaya çıktı. Arkane Studios imzası taşıyan Deathloop, yakın zaman içinde hem yeni bir etkinlik ile duyurulan PlayStation 5 için hem de Windows PC’ler için tanıtalacak gibi duruyor.

Deathloop oyunu için 4K çözünürlük ve 60 FPS desteğinin vermesi bekleniyor. Şu an için artık bir standart haline gelen 60 FPS oyun için verilecek destekler arasında yer alıyor. Zira oyunun diğer türlü keyfinin çıkmayacağı söyleniyor.

Oyunun tanıtım videosu ise yakın zaman önce olan ve oyunseverleri hayal kırıklığına uğratan PS 5 etkinliğinde ortaya çıkmıştı. Sony hala oyunlar hakkında detaylı bilgiler vermese de Deathloop için, oyunu konsolu üzerinden 60 fps ve 4K çözünürlükle oynanabileceğine eminiz. 

Oyun hakkında ortaya atılan bu detaylardan sonra ise oyundaki Juliaanna karakterinin rolü de ortaya çıktı. Oyunda önemli karakterlerden birisi olan Julianna, Colt karakterini durdurmak için başka bir oyuncu tarafında kontrol edilebilecek deniyor. Colt ve Julianna karakterlerinden ikisini de seçebiliyorsunuz.

Oyunda yer alan çoklu oyuncu özelliği sayesinde eğlenceli bir hale geliyor. Ama elbette bu özellik isteğe göre değişebiliyor. Deathloop yakın bir zaman içinde tanıtılması bekleniyor.